Bank nasienia

 

Nasienie anonimowego dawcy jest ratunkiem dla wielu par doświadczających problemu niepłodności. Niepłodność męska jest przyczyną ponad 1/3 przypadków niepłodności.


Pomimo dostępności kilku rodzajów terapii dla par z niepowodzeniami w rozrodzie, pary niepłodne z powodu czynnika męskiego nie zawsze mogą z nich skorzystać. Obciążenia genetyczne, brak lub bardzo mała liczba plemników oraz ich nieprawidłowa budowa często znacząco utrudniają lub uniemożliwiają poczęcie dziecka z użyciem komórek rozrodczych partnera. W tym wypadku możliwość zastosowania nasienia dawcy może być jedynym rozwiązaniem problemu braku potomstwa.


Podjęcie decyzji o zostaniu dawcą nasienia jest altruistycznym i honorowym krokiem. Jako dawca nasienia dajesz innym szansę przeżycia radości z posiadania dziecka.


Zastanawiasz się nad zostaniem anonimowym dawcą nasienia i pomaganiu niepłodnym parom w spełnieniu marzeń o potomstwie? Zobacz jak wygląda proces kwalifikacyjny.


Bank komórek rozrodczych i zarodków ARTemida spełnia standardy unijne zawarte w dyrektywie 2004/23/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 31 marca 2004 roku w sprawie ustalenia norm jakości i bezpiecznego oddawania, pobierania, testowania, przetwarzania, konserwowania, przechowywania i dystrybucji tkanek i komórek ludzkich, a także wymagania ustawy o leczeniu niepłodności z dnia 25 czerwca 2015 roku oraz rozporządzeń wykonawczych. Posiadamy też pozwolenie Ministerstwa Zdrowia na działanie banku komórek rozrodczych i zarodków. Wszystkie jednostki Centrum ARTemida, w tym Bank komórek rozrodczych i zarodków objęte są ponadto systemem zapewnienia jakości ISO9001.

FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4