D., G. i P.

Piotruś, to cudny synek, na którego czekaliśmy 5 lat. Przez 4 lata jeżdżenia i szukania lekarza, który zająłby się nami jako pacjentami, a nie kolejnymi klientami (którzy ślepo płacili, oby móc mieć choć odrobinę nadziei, że się uda...),w końcu znaleźliśmy się w Artemidzie.


Już po pierwszej wizycie (same konkrety), gdy tylko wyszliśmy z gabinetu dr Tomasza Zbrocha wiedzieliśmy, że nadzieja jest... No i proszę, po niecałym roku, udało się:) Teraz mamy wspaniałego bąbelka, który swym uśmiechem rekompensuje nam wszystko. Artemida to klinika, o której się nie zapomina;) Synek ma 4 miesiące, a ja się zastanawiam, kiedy będzie kolejna wizyta w Białymstoku. Co z tego, że mamy do pokonania ponad 200 km w jedną stronę... Pokochaliśmy to miasto, a wizyta w Artemidzie, to przyjemność. I jeszcze te e-maile, które nie zostają bez odpowiedzi.

 

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za życzliwość i pomoc w "zdobyciu" naszego szkraba :) Panie Doktorze, serdecznie dziękujemy i do zobaczenia..., a zobaczymy się na pewno ;)

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy kolejnych, pełnych nadziei i spełnienia pacjentów ;)


D., G. i P.

 FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4