Doświadczenie

Personel naszego Ośrodka stanowią utytułowani lekarze:

  • dr n. med. Jan Domitrz
  • dr n. med. Tomasz Zbroch
  • dr n. med. Tomasz Waśniewski
  • dr n. med. Mariusz Przybyłowicz.

dr n. med. J. Domitrz dr n. med. Tomasz Zbroch dr n. med. Tomasz Waśniewski dr n. med. Mariusz Przybyłowicz


Nasi specjaliści łączą  specjalizacje zarówno w zakresie ginekologii i położnictwa, jak i endokrynologii. Daje to możliwość kompleksowego rozwiązywania problemów niepłodności, zarówno żeńskiej jak i męskiej.

Lekarze, stanowiący personel naszego Centrum, to osoby z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pozyskanym zarówno w pracy z pacjentami, jak i udziałem w setkach warsztatów, kursów i zjazdów, jako uczestnicy oraz eksperci. Są członkami polskich i zagranicznych towarzystw naukowych. W swoim dorobku naukowym mają również wiele publikacji naukowych oraz książki i podręczniki z zakresu leczenia niepłodności.

Personel pielęgniarsko-położniczy naszego ośrodka stanowią osoby zaangażowane, z odpowiednimi umejętnościami, doświadczeniem i pasją do swojej pracy. Są wykwalifikowane, z wieloletnim stażem, dyplomowane położne i specjalistki pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego.

W naszym laboratorium pracują  doświadczoni specjaliści laboratoryjni, z długoletnim stażem i doświadczeniem zawodowym.


FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close