Historia

Centrum  Artemida w Olsztynie specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu niepłodności oraz endokrynologii ginekologicznej. Działalność rozpoczęło w 2015 roku, a placówka została stworzona przez lekarzy specjalistów z Centrum Artemida w Białymstoku, które funkcjonuje od 2009 roku.

Trzon zespołu lekarskiego placówki stanowią profesorowie i doktorzy posiadający specjalizacje zarówno w zakresie ginekologii i położnictwa, jak i endokrynologii. Zgromadzenie w jednym miejscu specjalistów z tych dziedzin daje możliwość kompleksowego rozwiązywania problemów niepłodności, zarówno żeńskiej jak i męskiej.

Świadczymy usługi w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, ginekologii, endokrynologii ginekologicznej i opiece nad kobietą w ciąży.  Oferta obejmuje również usługi związane z hospitalizacją, takie jak diagnostyka endoskopowa i operacje ginekologiczne we współpracy z NZON Malarkiewicz. Jesteśmy nowoczesnym podmiotem,  wyposażonym w innowacyjny sprzęt medyczny i własne laboratorium. Ściśłe współpracujemy z Centrum Artemida w Białymstoku - powołanym do życia przez wybitnych profesorów i doktorów specjalizujących się w in vitro.

Centrum Artemida w Olsztynie jest pierwszą w tym mieście placówką specjalistycznego  leczenia niepłodności.

Olsztyńska Artemida częściowo została realizowana ze środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia Mazury na lata 2007-2013 w poddziałaniu: Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologii.


Centrum Artemida w Olsztynie mieści się przy ul. Jagiellońskiej  78.

Zapraszamy do naszej placówki w Olsztynie!

dr n. med. Jan Domitrz

dr n. med. J. Domitrz

 

 

FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close