K. i W.

Po paru latach intensywnych starań – z tysiącem badań, leków, usg trzy razy w tygodniu i kilkoma nieudanymi inseminacjami na koncie – stwierdziliśmy, że ostatnia szansa dla nas to zapłodnienie metodą IVF.


Musiało minąć jednak kolejnych kilka lat, zanim zdecydowaliśmy się na ten krok. Teraz możemy zgodnie oświadczyć: szkoda, że tak późno! Nie do końca jednak wierzyliśmy w powodzenie tego przedsięwzięcia, a mieliśmy wyjątkowe szczęście, gdyż udało się nam za pierwszym razem i od miesiąca jesteśmy rodzicami małej Idy.


Panie doktorze, jeszcze raz bardzo dziękujemy, niewykluczone, że się jeszcze kiedyś spotkamy– trzy zarodki w dalszym ciągu czekają:) Proszę zatem absolutnie nie tracić napędu do pracy, mam nadzieję, że stracą wenę i skończą z kolejnymi wspaniałymi pomysłami ci, którzy proponują Pana i nas pozamykać w więzieniach. A nie myślał Pan o utworzeniu filii w Olsztynie:)? No ale Pan się i tak nie rozerwie niestety…


Pozdrawiamy serdecznie.

K. i W.

 


FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4