M., J. i M. S.

Z dumą chcielibyśmy się pochwalić, że 5 czerwca o godzinie 12:23 przyszedł na świat nasz pierwszy synek - Mateusz. Jest zdrowy, uśmiechnięty i żywiołowy.

Jesteśmy młodym małżeństwem, z niespełna 2 letnim stażem. Decyzja o chęci posiadania potmostwa dojrzała w nas błyskawicznie. Niestety okazało się, że naturalne poczęcie w naszym przypadku jest niemożliwe, ze względu na azospermię. Na szczęście nie mieliśmy zbyt dużo czasu na rozpacz i zamartwianie się, ponieważ została nam polecona klinika Artemida i doktor Domitrz. Mimo znacznej odległości (prawie 300 km) nie zastanawialiśmy się ani chwili i pojechaliśmy na pierwszą wizytę.


Wszystkie pozytywne opinie zachwalające personel Artemidy oraz pana doktora okazały się w 100% prawdziwe. Ciepło, zrozumienie oraz precyzjne i jasne komunikaty pana doktora dodały nam sił. Po 1 wizycie oraz diagnozie zdecydowaliśmy się na zapłodnienie metodą In-Vitro. Nigdy nie zapomnimy tego szczęścia, śmiechu i łez kiedy odebralśmy wysoką betę. A potem 9 miesięcy oczekiwania i mamy nasze 3 kg i 54 cm szczęścia.

 

 

Jesteśmy dłużnikami kliniki Artemida, a w szczególności doktora Domitrza do końca życia. Polecamy klinikę oraz metodę IVF wszystkim tym, którym natura odebrała szansę na naturalne poczęcie. Naprawdę warto!


Pozdrawiamy.

M., J. i M. S.

 


FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4