Pierwsza wizyta

REJESTRACJA
Prosimy o kontakt z Centrum Artemida w celu ustalenia dogodnego dla Państwa terminu pierwszej wizyty.

Rejestracji można dokonać telefonicznie pod
numerami telefonicznymi (+48) 89 532 61 24 i (+48) 89 513 86 40 lub skontaktować się e-mailowo: kontakt.olsztyn@artemida-online.pl. W przypadku kontaktu e-mailowego prosimy o podanie numeru telefonu – pracownik Centrum Artemida oddzwoni w celu potwierdzenia terminu wizyty.

TERMIN WIZYTY
Na wizytę należy wybrać dzień po zakończeniu krwawienia miesięcznego. W przypadku zaburzenia miesiączkowania warto zgłosić się na wizytę nie po zakończonym krwawieniu, ale pomiędzy 3 a 5 dniem cyklu -  być może zaistnieje konieczność wykonania badań hormonalnych .

DOKUMENTY
Prosimy o przygotowanie na pierwszą wizytę dokumentacji dotyczącej dotychczasowej diagnostyki i leczenia. W zależności od rodzaju problemu, z jakim Państwo zgłaszają się do Centrum Artemida, powinny to być np.:
- wyniki oznaczeń hormonalnych oraz innych badań,
- wypisy ze szpitali,
- opisy wykonanych procedur, w szczególności dokładne opisy procedury IVF (warto poprosić klinikę, w której się Państwo leczyli, o wydanie dokładnych opisów wraz z dawkowaniem leków, przebiegiem stymulacji, pobranych komórkach, jakości i ilości zarodków).
Powinni mieć Państwo wykonane dwa badania nasienia - przeprowadzone w laboratorium ośrodków leczących niepłodność. Jeżeli takich badań Państwo nie posiadają, proszę się nie martwić- wykonamy je u nas. Po zachowaniu 3-4 dni wstrzemięźliwości proszę zgłosić się 3 godziny przed planowaną wizytą i wykonać badanie w naszym laboratorium.

WIZYTA WE DWOJE
Na wizytę warto wybrać się w towarzystwie Partnera. Problem z zachodzeniem w ciążę dotyczy pary, a nie pojedynczej osoby.


FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4