Poliklinika Arciszewscy

Pliklinika Arciszewscy


Poliklinika rozpoczęła działalność w 2002 roku. Właścicielem i założycielem ośrodka jest dr n. med. Krzysztof Arciszewski, specjalista ginekologii i położnictwa.

Historię Polikliniki poprzedza ponad dwunastoletnia prywatna praktyka lekarska jej właściciela. Dr Arciszewski w 1990 roku otworzył jeden z pierwszych prywatnych gabinetów ginekologicznych w Białymstoku.

Poliklinika mieści się w murach odrestaurowanej zabytkowej kamienicy położonej przy ulicy Zamenhofa 19, w Centrum Białegostoku. To wyjątkowa placówka, w której pacjenci odnajdują specjalistyczną opiekę, zrozumienie, poczucie bezpieczeństwa i komfort.

W pierwszych latach działalności, w budynku Polikliniki funkcjonowały dwie poradnie – ginekologiczno-położnicza i internistyczno-diabetologiczna oraz szpital ginekologiczno-położniczy. Połączenie tych dwóch dziedzin umożliwiło zbudowanie doświadczonego zespołu lekarzy specjalizujących się w odbieraniu porodów i opiece nad pacjentkami ciężarnymi z cukrzycą. W przeciągu pięciu lat działalności obu poradni na tyle się rozwinęła, że konieczne stało się przeniesienie Specjalistycznego Ośrodka Internistyczno-Diabetologicznego do sąsiedniego budynku przy ul. Zamenhofa 10/20, gdzie funkcjonuje do dzisiejszego dnia.


W latach 2009 - 2011 Poliklinika została poddana gruntownej modernizacji i powiększyła swoją powierzchnię o ponad sto procent. Powstały nowe pokoje dla pacjentek, sale porodowe i operacyjne oraz gabinety ginekologiczne. Ze względu na znaczne zainteresowanie usługami Polikliniki ze strony pacjentek z innych miast Polski i z zagranicy, stworzony został specjalny apartament rodzinny, w którym wybrana osoba może towarzyszyć pacjentce przez całą dobę. Dodatkowo wszystkie istniejące dotychczas pomieszczenia zostały odnowione i unowocześnione.

 

Poliklinika wyposażona jest w najnowszej generacji aparaturę medyczną dostępną na światowym rynku. W procesie modernizacji Poliklinika, jako pierwszy ośrodek w województwie podlaskim, zakupiła koło porodowe i specjalną wannę do porodów w wodzie. Jest też pierwszym ośrodkiem w kraju, który wyposażył swoje pracownie ultrasonograficzne w innowacyjne aparaty USG - Voluson E8 Expert BT’10 i BT’12, zwiększające trafność diagnostyczną, a tym samym bezpieczeństwo pacjenta.

 

Więcej: www.arciszewski.pl

 

 


FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4