Skuteczność zapłodnienia pozaustrojowego

Skuteczność leczenie niepłodności metodami wspomaganego rozrodu może być mierzona jedynie statystycznie. Skuteczność zapłodnienia pozaustrojowego IVF/ICSI w Centrum Medycznym Artemida w 2013 roku wyniosła 42%!

Średnia % ciąż w raportach dotyczących leczenie metodą IVF w Europie opublikowane w 2013 za rok 2009 wynosi 32%:

http://humrep.oxfordjournals.org/content/28/9/2318.abstract?sid=d0dc290c-2f93-44ac-855f-84f89886e9d9


Na skuteczność leczenia wpływa bardzo wiele czynników, ale podstawowym czynnikiem jest potencjał płodności pacjentek, które trafiają do kliniki. w uproszczeniu można powiedzieć, że głównym czynnikiem ograniczającym skuteczność leczenia jest wiek kobiet uczestniczących w procedurze. Nie można zapomnieć, że kolejnym jest zła odpowiedź na stymulację oraz wielokrotne nieudane programy IVF.

 

Do naszego ośrodka ze względu na jego bardzo dobrą renomę trafia dużo kobiet z bardzo ograniczoną szansą na ciąże z powodu wieku ograniczonej rezerwy jajnikowej czy nieskutecznego dotychczasowego leczenia, a mimo to nasze wyniki są bardzo dobre.

 


Odsetek ciąż w Centrum Medycznym Artemida w zależności od wieku,
od stycznia do lipca 2014

 

Odsetek ciąż w Centrum Medycznym Artemida w zależności od wieku
w roku 2013

FBFacebook
BiałystokArtemida Białystok

Ten Serwis używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.

close

Notice: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE in /include/visit.php on line 4